Оновлено: 01.08.2023
ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД ДЕЛЕГАТІВ
Конференції трудового колективу ХДУ на 2023-2027 рр.
- Бальоха Альона Сергіївна – старша викладачка кафедри теорії та методики дошкільної та початкової освіти.
- Безкревний Владислав Олександрович – здобувач факультету комп’ютерних наук, фізики та математики.
- Бєляєв Юрій Іванович – радник ректора.
- Блах Валерія Сергіївна – доцентка кафедри педагогіки, психології й освітнього менеджменту імені проф. Є. Петухова.
- Вінник Максим Олександрович – проректор з фінансово-господарської та науково-педагогічної роботи.
- Возний Сергій Степанович – завідувач кафедри медико-біологічних основ фізичного виховання та спорту.
- Воробйова Алла Вікторівна – доцентка кафедри англійської філології та світової літератури імені професора Олега Мішукова,
- Воропай Наталія Анатоліївна – учений секретар університету.
- Гавловська Аліна Олександрівна – в.о. завідувача кафедри національного, міжнародного права та правоохоронної діяльності.
- Гаврилюк Тетяна Володимирівна – здобувачка педагогічного факультету.
- Гасюк Олена Миколаївна – завідувач кафедри біології людини та імунології.
- Глухов Іван Геннадійович – декан факультету фізичного виховання та спорту.
- Гнєдкова Ольга Олександрівна – доцент кафедри комп’ютерних наук та програмної інженерії
- Головіна Анастасія Олексіївна – здобувачка факультету бізнесу і права.
- Головченко Ігор Валентинович – декан медичного факультету.
- Гончаренко Тетяна Леонідівна – деканеса факультету комп’ютерних наук, фізики та математики.
- Горлова Анастасія Василівна – доцентка кафедри педагогіки та психології дошкільної та початкової освіти.
- Городинська Інна Володимирівна – доцентка кафедри теорії та методики фізичного виховання.
- Гоштанар Ірина Вікторівна – деканеса факультету української й іноземної філології та журналістики.
- Грабовський Юрій Антонович – в.о. завідувача кафедри теорії і методики фізичного виховання.
- Гунько Наталія Олександрівна – завідувач кафедри музичного мистецтва.
- Давидов Олексій Віталійович – завідувач кафедри географії та екології.
- Еделєв Олександр Сергійович – доцент кафедри олімпійського та професійного спорту.
- Кабельнікова Наталія Володимирівна – в.о. завідувача кафедри спеціальної освіти.
- Карлюка Софія Олександрівна - здобувачка факультету української й іноземної філології та журналістики.
- Кіщенко Юлія Володимирівна – в.о. завідувача кафедри англійської філології та світової літератури імені професора Олега Мішукова.
- Климович Світлана Миколаївна – завідувач кафедри української і слов’янської філології та журналістики.
- Коваленко Володимир Сергійович – здобувач факультету бізнесу і права.
- Коваль Алла Олександрівна – в.о. директора Наукової бібліотеки.
- Козій Тетяна Петрівна – доцентка кафедри фізичної терапії та ерготерапії.
- Константінова Ганна Віталіївна - здобувачка факультету психології, історії та соціології.
- Корнішева Тетяна Леонідівна – доцент кафедри музичного мистецтва, кандидат мистецтвознавства.
- Коробова Ірина Володимирівна – професорка кафедри фізики.
- Костючков Сергій Карпович – в.о. завідувача кафедри соціальної роботи, соціальної педагогіки та соціології.
- Котрубенко Катерина Ігорівна – здобувачка педагогічного факультету.
- Кудас Наталія Анатоліївна – начальниця відділу кадрів.
- Кузовова Наталя Миколаївна – завідувач кафедри історії, археології та методики викладання.
- Кузьменков Сергій Георгійович – завідувач кафедри фізики.
- Кузякіна Аделіна Володимирівна – здобувачка факультету культури і мистецтв.
- Лаврикова Оксана Валентинівна – в.о. завідувача кафедри фізичної терапії та ерготерапії.
- Лаврова Вікторія Сергіївна – здобувачка факультету біології, географії та екології.
- Левченко Микола Григорович – декан факультету культури і мистецтв.
- Лемещук Олександр Ігорович – в.о. проректора з інноваційної, інвестиційної діяльності та науково-педагогічної роботи.
- Мальчикова Дар’я Сергіївна – проректор з навчальної та науково-педагогічної роботи.
- Мандич Тамара Михайлівна – асистентка кафедри української і слов’янської філології та журналістики.
- Мельникова Катерина Вікторівна – доцентка кафедри фінансів, обліку та підприємництва.
- Мойсієнко Іван Іванович – завідувач кафедри ботаніки.
- Олексенко Володимир Павлович – професор кафедра української і слов’янської філології та журналістики.
- Омельчук Сергій Аркадійович – перший проректор.
- Орленко Олена Владиславівна – завідувач кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.
- Пермінова Людмила Аркадіївна – завідувач кафедри педагогіки, психології й освітнього менеджменту імені проф. Є. Петухова.
- Песчаненко Володимир Сергійович – завідувач кафедри комп’ютерних наук та програмної інженерії.
- Петренко Вікторія Сергіївна – в.о. завідувача кафедри фінансів, обліку та підприємництва.
- Петухова Любов Євгенівна – деканеса педагогічного факультету.
- Пилипенко Ігор Олегович – декан факультету біології, географії та екології.
- Пирожок Галина Юріївна – в.о. директора Бериславського фахового педагогічного коледжу імені В.Ф. Беньковського.
- Прийма Катерина Олександрівна – здобувачка факультету української й іноземної філології та журналістики.
- Пришва Олесь Борисович – доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання.
- Попова Ірина Михайлівна – головний бухгалтер.
- Попович Тетяна Анатоліївна – в.о. завідувача кафедри хімії та фармації.
- Ракович Віталій Володимирович – завідувач кафедри образотворчого мистецтва і дизайну.
- Резесідзе Єлизавета Зурабівна – здобувачка медичного факультету.
- Рехліцька Алла Євгенівна – в.о. завідувача кафедри хореографічного мистецтва.
- Решнова Світлана Федорівна – доцентка кафедри хімії та фармації
- Савченко Олександр Григорович – професор кафедри алгебри, геометрії та математичного аналізу.
- Саган Олена Валеріївна – завідувач кафедри теорії та методики дошкільної та початкової освіти.
- Саковніч Олексій Олександрович – уповноважена особа з антикорупційної діяльності.
- Смірнов Іван Андрійович – здобувач факультету комп’ютерних наук, фізики та математики.
- Солдатова Світлана Миколаївна – в.о. завідувача кафедри німецької та романської філології.
- Соловйов Андрій Ігорович – декан факультету бізнесу і права.
- Солонина Тетяна Олександрівна – асистентка кафедри німецької та романської філології.
- Співаковський Олександр Володимирович – ректор університету.
- Ступка Альона Ігорівна – здобувачка факультету фізичного виховання та спорту.
- Стратонов Василь Миколайович - д.ю.н., професор кафедри національного, міжнародного права та правоохоронної діяльності.
- Тавровецька Наталія Іванівна – к.психол.н, доцентка, голова НМР факультету.
- Танасійчук Олена Миколаївна – в.о. завідувача кафедри психології.
- Тарасова Ольга Олександрівна – в.о. завідувача кафедри медицини.
- Таточенко Володимир Іванович – завідувач кафедри алгебри, геометрії та математичного аналізу.
- Толубець Галина Олегівна – директор Генічеського фахового коледжу.
- Тюхтенко Наталія Анатоліївна - д.е.н., професорка кафедри економіки, менеджменту і адміністрування.
- Ушкаренко Юлія Вікторівна – завідувач кафедри економіки, менеджменту та адміністрування.
- Форостян Анатолій Федорович – в.о. завідувача кафедри культурології.
- Харченко-Баранецька Людмила Леонідівна – в.о. завідувача кафедри олімпійського та професійного спорту.
- Ходосовцев Олександр Євгенович –професор кафедри ботаніки.
- Цапів Алла Олексіївна – проректорка з міжнародної, соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи.
- Цюпак Ірина Миколаївна – доцентка кафедри педагогіки та психології дошкільної та початкової освіти.
- Чмут Анна Володимирівна – старша викладачка кафедри економіки, менеджменту і адміністрування.
- Шапошникова Ірина Василівна – деканеса факультету психології, історії та соціології.
- Швець Тетяна Михайлівна – к.п.н., доцентка, заступниця деканеси, помічниця деканеси з якості освіти.
- Шкуропат Анастасія Вікторівна – к.б.н., доцент кафедри біології людини та імунології.
- Щепелева Οлена Βіктοрівна – здобувачка факультету біології, географії та екології.
- Юріна Юлія Миколаївна – в.о. голови профкому профспілкової організації співробітників ХДУ.
- Юрчук Юрій Юрійович – викладач кафедри педагогіки та психології дошкільної та початкової освіти.